Od 10. března do neděle 14. března se na výstavišti objeví premiérově Mezinárodní veletrh motocyklů, příslušenství a oblečení
Motosalon. Návštěvníci mohou očekávat kromě prezentace motocyklů a všeho, co s nimi souvisí, také zajímavý doprovodný program, jehož součástí bude FREESTYLE MOTOCROSS RACE BRNO 2010.

11. března se k Motosalonu přidá PRODÍTĚ – Mezinárodní veletrh potřeb pro dítě.

Na unikátní projekt se mohou těšit milovníci přírody a myslivosti ve druhé polovině března. Společně s dalšími veletrhy začne 21. 3. Světová výstava vývoje myslivosti a lovectví, která je pořádána ke stému výročí světové výstavy ve Vídni a v Praze. Program výstavy je komponován do souvislých expozic, ve kterých bude dokládán historický vývoj mysliveckých, chovatelských, ochranářských a loveckých aktivit za posledních 100 let.

Poslední březnový víkend bude patřit mezinárodní prodejní výstavě minerálů, fosilií, šperků a přírodnin Minerály Brno. 24. ročník výstavy Minerály Brno se uskuteční od 27. do 28. března v pavilonu E.

Většinu výstavy budou tvořit výrobky z drahých kamenů a přírodnin, hlavně šperky a bytové doplňky. Na své si přijdou i milovníci přírodních dekorací.

Minerály Brno jsou nejen zajímavou nákupní příležitostí
, ale také možností zasoutěžit si o hodnotné ceny. Stejně jako výstava, tak i návštěvnická soutěž
bude tematicky zaměřená na vltavíny.