13. ročník největší přehlídky motocyklů, skútrů, motocyklového příslušenství a doplňků v ČR přilákal na Výstaviště v Praze Holešovicích 52 860 návštěvníků!

Příznivci jedné stopy ve dnech 11. – 15. března navštívili opět kompletně zaplněný areál výstaviště a bylo na co koukat! 180 vystavovatelů z 9 zemí představilo své novinky a nachystalo pro návštěvníky atraktivní doprovodný program. Premiéry se odehrály na stáncích vystavovatelů Jawa, Blata, Yuki či KTM, nejdražší motorky vystavila Honda a Harley Davidson. Po prvé se Motosalon uskutečnil také v Incheba Areně, doplň ky a příslušenství byly k vidění tradičně v Křižíkových pavilonech. Mnohé z nich bylo možné zakoupit za lákavé veletržní slevy.

Velké pozornosti se těšilo exhibiční vystoupení jezdců v Trialu, Mistrovství republiky a volná soutěž
juniorů v Trialu, ale i akrobatická motoshow, módní přehlídky či autogramiády známých osobností. Velký zájem byl o „Dakarský blok“, kde se besedovalo mimo jiné i s Josefem Macháčkem (jezdec týmu KM Racing, pětinásobný vítěz Rallye Dakar). Diváci si mohli prohlédnout také motorku KTM, která vyhrála letošní Dakar a nebo získat podpis 10ti násobného mistra světa v motokrosu Stefana EVERTSE.

Kompletní závěrečnou zprávu stahujte ZDE