Novinky na brněnském výstavišti

Většina veletrhů se koná ve svých tradičních termínech a sestavách, na které jsou vystavovatelé zvyklí nebo které se zformovaly v roce 2010. Březnovou novinkou je termínové spojení akcí Motosalon 2011, Prodítě a Rybaření zaměřené především na širokou
veřejnost. V květnu se na brněnském výstavišti objevuje po dvou letech kongres a veletrh STAINLESS a tentýž měsíc proběhne premiérové spojení veletrhů IDET a PYROS-ISET. Po dvou letech se koncem června vrací také Národní výstava hospodářských zvířat.

Veletrhy mimo brněnské výstaviště

Brněnská veletržní správa pořádá v roce 2011 dva veletrhy mimo brněnské výstaviště. V září proběhne na Letišti Leoše Janáčka v Ostravě Mezinárodní letecký veletrh AIRIN, v říjnu bude Kongresové centrum Praha hosti EXPODENT – středoevropský veletrh stomatologie a ústní hygieny.

Akce jiných pořadatelů na brněnském výstavišti

Tzv. hostující akce k brněnskému výstavišti neodmyslitelně patří a některé jsou v kalendáři zařazeny už nyní. Celkem čtyřikrát se zde budou konat výstavy psů – v únoru, červnu, červenci a září, v dubnu a říjnu proběhne MotorTechna Brno zaměřená na historická vozidla
a s nimi související témata. Stálicemi na brněnském výstavišti jsou také květnový Výroční sjezd České kardiologické společnosti, zářijový zahradnický veletrh Zelený svět a listopadové veletrhy vzdělávání – Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus a Veletrh středních a vyšších odborných škol.